Odvoz suti v Praze je hračka když víte, na koho se obrátit

To, co na vesnici a na malém městě zvládnete zajistit v rámci sousedských vztahů, může být ve velkém městě problémem. Rekonstruujete v Praze? Kam ale s odpadem a se sutí? Odvoz odpadu Praha, to je Marek Vejšický Autodoprava. Firma odveze váš odpad i suť ze stavby, z rekonstruovaného objektu, z bouračky, nebo zahradní či komunální odpad. Schopna je zajistit nakládku jak nakladačem, tak ruční. Obvykle vám je přistaven kontejner ve smluvené velikosti a odpad si sami naložíte, nebo služba obnáší přímo i jeho naložení. Společnost má veškerá oprávnění pro nakládání s odpady. Vede si příslušnou evidenci a vystaví vám rovněž potvrzení o zákonné likvidaci odpadu. Služby poskytuje jak firmám, živnostníkům, obcím, tak soukromníkům.

Díky rychlé likvidaci odpadu se při rekonstrukci nezdržíte

Společnost Marek Vejšický Autodoprava je schopna váš odvoz suti vyřešit velice rychle. Nezdržujete se a můžete pokračovat v započatých pracích. Možné je odvézt skutečně libovolné množství směsného odpadu i stavební suti. Firma dokonce zlikviduje i eternit. K dispozici jsou celkem tři velikosti kontejnerů s objemy 3 m3 (standardní a úzký) a 9 m3. Objednávka kontejneru je vždy výhodnější než objednání nákladního automobilu na odvezení odpadu. Neplatíte totiž za čas, během kterého čeká auto na naložení odpadu. Ceník odvozu a likvidace odpadu najdete na stránkách firmy.

Když potřebujete další práce

Marek Vejšický Autodoprava však nabízí i další služby. Pokud poptáváte zemní práce v Praze, a to jak výkopové, tak demoliční práce, jste opět na správné adrese. Firma provádí bagrování materiálu, demoliční a výkopové práce, rovnání terénu i nakládku materiálu.Všechny celoročně. Další službu, kterou lze poptat, je dovoz písku, štěrku a betonu. Firma je svými nákladními vozy schopna zajistit rovněž dovoz kačírku, kamenného prachu, recyklátu a zahradní zeminy.

Publikováno: 20. 12. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator