5 způsobů, jak v praxi využít skladový kontejner

Proč byste si měli pořídit skladovací kontejner Kovobel? Protože nabízí široké spektrum využití a vsadíme se, že se bude hodit i vám. Podívejte se s námi, jak se v praxi uplatňuje nejčastěji a inspirujte se!

1. Mobilní sklad

Máte spoustu věcí a strašně málo místa? Skladový kontejner vám poslouží jako prostorné skladiště, které navíc můžete kdykoliv přesunout na jiné místo. Umožní vám uskladnit stavební materiál i zboží. A když vám vnitřní prostor nebude stačit, jednoduše na vyztuženou střechu umístíte další kontejner.

2. Přístřešek na auto

Jak ochránit automobil před povětrnostními vlivy a nenechavci? Skladový kontejner bez problémů zastoupí klasickou garáž. Opatříte-li si ho dvoukřídlými dveřmi, nájezdovou rampou a dřevěnou podlahou, získáte plnohodnotný přístřešek na auto. K volitelné výbavě patří také ventilační mřížky, boční dveře pro komfortnější vstup do vozu a bezpečnostní závora.

3. Přístřešek na kola

Nemáte dost místa v garáži? Nevadí, kola stejně dobře zaparkujete i ve skladovém kontejneru. A stoprocentně vám zbude dostatek úložného prostoru i pro ostatní sportovní vybavení, které by vám doma zbytečně zavázelo.

4. Přístřešek na dřevo

Topíte dřevem, ale nechcete ho nechávat venku napospas počasí? Do skladového kontejneru se ho vejde víc než dost. Topivo bude chráněné před vlhkostí – a tedy připravené na okamžité použití bez nutnosti zdlouhavého vysoušení.

5. Zahradní přístřešek

Do skladového kontejneru můžete umístit sekačku, křovinořez, pilu a veškeré ostatní zahradnické náčiní, které by se nemělo povalovat venku – a jinde pro něj není místo. Kontejner můžete opatřit praktickým regálovým systémem. Vsadíme se, že vás napadly i další možnosti využití. Skladový kontejner se používá také jako přístřešek na popelnice a šikovný kutil si z něj udělá i mobilní dílnu. Ale ať už ho nakonec vyžijete jakýmkoliv způsobem, poohlédněte se po něm na www.kovobel.cz.

Publikováno: 13. 01. 2019

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator