Proč by magnety neměly chybět ani na vaší lednici?

Trvalé magnety nachází uplatnění napříč mnoha různými obory. Ale nemusíte hledat daleko, stačí se vydat do běžné domácnosti. Na dveřích chladničky slouží k připevnění fotografií, nákupních seznamů a dalších více i méně důležitých věcí, které by měly být mít na očích.

Neodymové magnety drží jako přibité

Stylové magnety na lednici neslouží jen jako dekorace. Usnadní vám každodenní trampoty v kuchyni. Třeba při vaření, kdy vám umožní přichycení receptu v úrovni vašich očí. Nebudete se muset neustále shýbat – prostě se kouknete na dveře lednice a je to. magnetky-na-lednici Chcete-li, aby vám má magnet dobře složil, sáhněte po silném neodymovém magnetu. Má výrazně vyšší účinnost než feritové magnety. Malá magnetická kostička s délkou hrany pouhý centimetr udrží i více jak pětikilový předmět. Širokou nabídku neodymových magnetů najdete u specializovaného prodejce Unimagnet. K nejprodávanějšímu zboží patří barevné magnetické figurky, které jsou praktické a současně stylové. Na vaší lednici se budou vyjímat a udrží mnohonásobně více papírů než běžné magnety. Jedna figurka s přehledem až 20 papírů! Pokud byste celou sadu nevyužili, postačí vám magnetický panáček.

Vyrobte si vlastní foto magnetky

Z magnetů si můžete vytvořit originální foto magnetky. Krásnou dekoraci připevníte na jakýkoliv kovový povrch, tedy nejen na ledničku, ale také na zárubeň nebo magnetickou tabuli. Foto magnetka vám poslouží i jako drobný dárek pro příbuzenstvo. Výroba vlastních foto magnetek vás vyjde mnohem levněji než tisk na zakázku. Vystačíte si s vytištěnými fotografiemi a již nařezanou samolepicí magnetickou fólií, kterou nalepíte na jejich zadní stranu. Sečtete-li cenu fotografií a samolepících fólií, dojdete k závěru, že jste oproti výrobě na zakázku ušetřili více jak polovinu nákladů.

Publikováno: 13. 08. 2016

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: foto magnety | magnetický panáček | magnety na lednici