Proč vyměnit stará garážová vrata za nová?

Co vás napadá při pohledu na vaše garážová vrata? Že pamatují ještě minulý režim a automobily, které jsou k vidění v muzeích? Na tom v zásadě není nic špatného, spousta stavebních prvků může vypadat dobře i po mnohaletém užívání. Nicméně v případě starých garážových vrat najdete množství důvodů, které by vás měly přesvědčit o nezbytnosti jejich výměny za moderní systém. A rozhodně nejde jen o estetické vlastnosti, jako spíše o praktickou stránku.

Váš majetek bude v bezpečí

Nová garážová vrata propůjčí vaši garáži úplně jiný charakter. Přidají objektu na kráse a nastolí dojem „nedobytnosti“. Současné systémy poskytují vysokou míru zabezpečení a většinu zlodějů odradí samotná přítomnost robustních vrat.

Tepelná a zvuková izolace

Pádným argumentem, proč s výměnou garážových vrat nemeškat, je dlouhodobá úspora nákladů za vytápění. Vynikající izolace zajistí, aby z prostoru garáže neunikalo obrovské množství tepla. A to není zdaleka vše – za zmínku stojí také výrazná redukce hluku z okolí.

Pohodlná manipulace

A konečně i komfortní manipulace prostřednictvím dálkového ovládání. Vzpomeňte si na nutnost neustálého vystupování z vozu, kdykoliv potřebujete otevřít vrata. To bude díky novým garážovým vratům vzpomínkou. Neméně zajímavá je i kompatibilita s elektropohonem vjezdové brány. To v praxi znamená, že jedním vícekanálovým vysílačem otevřete bránu i vrata.

Na koho se obrátit?

Zajímají vás vrata a brány v Plzni? Nebudete-li si vědět s výběrem konkrétní značky a typu vrat rady, obraťte se na odborníky ze společnosti Dragon West s.r.o. Dodavatel a výrobce garážových vrat a bran nabízí špičkové výrobky od nejlepších výrobců (Lomax, Toors, Trido, Hörmann) a zajišťuje kompletní servis od A do Z. Vyberte si z široké nabídky typů a designů - nechte si svá nová garážová vrata nakonfigurovat podle svých představ tak, aby perfektně zapadla k vašemu domu.
Další informace, fotogalerii realizovaných zakázek a kontaktní údaje najdete na www.dragon-west.cz.

Publikováno: 10. 07. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: vrata a brány plzeň