Schwank (Praha): Pronájem trubkového lešení včetně montáže!

Stavba či rekonstrukce se často neobejde bez lešení, které umožňuje práci ve výškách. Pokud jste se dostali do situace, kdy se bez této dočasné stavební konstrukce neobejdete, pravděpodobně si kladete otázku, kde si jej levně vypůjčit. My odpověď známe a přijde vhod každému, kdo hledá pronájem trubkového lešení Praha a blízkého okolí. Nechcete-li se starat o montáž a demontáž, vsaďte na komplexní služby rodinné firmy Schwank, jejíž tradice sahá až do roku 1995.

Proč si pronajmout lešení od firmy Schwank?

Schwank pronajímá lešení fyzickým osobám i firmám, které práce ve výškách provádí sporadicky a je pro ně ekonomičtější občasný pronájem. Lákadlem však není jen příznivá cena, ale také odborná montáž a demontáž. Kvalifikovaní pracovníci provádí montáž fasádního lešení, stejně jako montáž lešení na méně tradičních místech (interiéry kostelů, zámky, muzea, rezidence velvyslanců…). Svěříte-li montážní práce firmě Schwank, ušetříte spoustu času a zároveň eliminujete rizika, která by mohla nastat neodbornou montáží. Není jediný důvod, proč byste měli riskovat nestabilitu konstrukce. Technici zajistí, aby lešení plně vyhovovalo všem bezpečnostním standardům a nedošlo k ohrožení zdraví zákazníka či jiných osob. Zároveň se postarají o posouzení statiky a vypracují projektovou dokumentaci.

Co je dobré vědět o trubkovém lešení?

Pražská půjčovna lešení nabízí trubkové konstrukce, které se oproti jiným typům lešení užívají zdaleka nejčastěji. Mezi výhody patří široká variabilita využití, stabilita a dostatek pracovní plochy. Drobnou nevýhodou je časově i technicky náročnější montáž, nicméně o tu se postarají lidé z firmy Schwank.

Jak si půjčit lešení snadno a rychle?

Rozhodli jste se, že využijete komplexní služby půjčovny Schwank lešení Praha? V tom případě firmu kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní údaje, platný ceník a další důležité informace najdete na www.schwank-leseni.cz.

Publikováno: 13. 11. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Ostatní

Autor: administrator

Tagy: pronájem lešení praha | půjčovna lešení praha