Stínění musí být kvalitní, funkční i estetické

Půjdeme rovnou k věci. Sluneční paprsky mohou být nepříjemné, ale naštěstí se nabízí poměrně snadný způsob, jak je zkrotit. Zvyšte úroveň svého bydlení špičkovou stínící technikou v podobě venkovních rolet či žaluzií. Představíme vám výhody obojího a prozradíme vám, kde sežnete kvalitní výrobky.

Proč si pořídit venkovní žaluzie?

Toužíte-li po moderní stínící technice, která efektivně brání průniku slunečních paprsků, budou se vám venkovní žaluzie zamlouvat. Kromě regulace množství denního světla slouží jako tepelná ochrana domu či bytu. Velká výhoda spočívá v možnosti větrat, i když jsou žaluzie zatažené. Díky tomu ušetříte nemalé náklady za topení či klimatizaci. Venkovní žaluzie se vyrábí v pestrém spektru barev a tvarů. Můžete je mít s ručním nebo motorickým ovládáním, které je ještě praktičtější. Nejširší barevnou škálu lamel a výběr z pěti tvarů o různých velikostech nabízí společnost CLIMAX.

Proč si pořídit venkovní rolety?

Venkovní rolety představují tradiční exteriérový prvek. Skládají se z hliníkových nebo plastových lamel, které tvoří roletový pancíř. Ten je vedený v bočních lištách a navíjí se do boxu. Ovládají se ručně nebo motoricky. Zásadní rozdíl mezi venkovními žaluziemi a roletami spočívá v tom, že rolety chrání okna před nepříznivými povětrnostními vlivy (např. před nárazovým deštěm a větrem či kroupami). Zároveň zabraňují úniku tepla a slouží jako zvuková izolace. V podstatě mohou sloužit i jako bezpečnostní prvek – uzamykatelné rolety s přidanými závěsy zabraňují nadzvednutí pancíře a představují tak překážku pro zloděje. Společnost CLIMAX používá k výrobě rolet špičkové komponenty Alukon, poskytuje prodlouženou záruku na 4 roky a stejně jako v případě žaluzií nabízí nejširší sortiment typů a barev.

Vyberte si kvalitní stínící techniku, která bude vašemu obydlí slušet

Společnost CLIMAX je přední český výrobce a kromě venkovních žaluzií a rolet nabízí také markýzy, sítě proti hmyzu, látkové stínění a další sortiment. Detaily najdete na www.climax.cz. Odborníci vám s výběrem vhodné stínící techniky rádi poradí a postarají se o veškeré servisní služby.

Publikováno: 24. 03. 2016

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stínící technika

Autor: administrator

Tagy: venkovní rolety | venkovní žaluzie