Strojní omítání: Rychlá a kvalitní metoda, která garantuje perfektní výsledek

Stavitelství je obor, který rozhodně nestagnuje. Právě naopak – roste stále více nových rodinných domů a bytových komplexů, přičemž se stupňují nároky na životní úroveň, jakožto i na rychlost výstavby. Budovy, jejichž realizace by ještě relativně nedávno trvala podstatně déle, jsou obyvatelné v rekordně krátkém čase, a to nikoliv na úrok kvality provedení. Stavební firmy vděčí moderním technologií, které výstavbu významně urychlují a zjednodušují. V následujících řádcích vám jednu z metod představíme. Slyšeli jste již o strojním omítání? Strojní omítky představují moderní způsob, který umožňuje kompletní omítnutí domu za pár dní. Zapomeňte na předpotopní ruční omítání. Strojní omítka je ve všech ohledech lepší. Bleskurychle a precizně vyrovná nerovnosti v podkladovém zdivu a poskytne nosné konstrukci perfektní ochranu před vnějšími vlivy. Strojní omítky lze aplikovat v interiéru i exteriéru, přičemž:
  • vnější omítky chrání objekt před povětrnostními vlivy a významně ovlivňují celkový estetický dojem
  • vnitřní omítky musí být hladké, jemné a hygienicky nezávadné. Interiéru dodávají na celistvosti a umocní celkový vzhled.

Práce kvapná, málo platná? Rozhodně ne!

Strojní omítání je velmi rychlé, ale je výsledek dostatečně kvalitní? Pokud se obáváte, aby se výrazná časová úspora neprojevila negativně na kvalitě, buďte v klidu. Moderní strojní omítky se vyrábí z prvotřídních materiálů a všechny složky jsou zastoupeny v optimálním poměru. V praxi se proto nevyužívají jen s ohledem na rychlost realizace, ale také minimalizace rizika výkyvů kvality, které hrozí u běžné omítky. Na trhu jsou k mání také speciální strojní omítky se specifickými vlastnostmi. Tip: Hledáte spolehlivou firmu, která provádí strojní omítání? Obraťte se na F.O.K. s.r.o., která se zabývá realizacemi strojních omítek v Českých Budějovicích a okolí. Zároveň zajišťuje zateplování fasád a prodej stavebního materiálu. Bližší informace najdete na www.stavitelstvifok.cz.

Publikováno: 12. 08. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: strojní omítky