Látkové rolety umí den a noc střídat rychleji než příroda

Praktická roleta den a noc je přizpůsobena tomu, že našim oknům chceme „dopřát více volnosti a lepší výhled“. V tom nám však obvykle brání používání běžných záclon a závěsů. Klasické rolety na okna se jen zatahují a vytahují. Roleta den a noc je inteligentnější.

Rolety na okna den a noc umí více

Praktická roleta umí propouštět světlo, ale i zatemňovat. Třeba během dne, kdy nás obtěžuje oknem pražící sluníčko, když přes oběd ukládáme naše batole do postýlky k odpolednímu odpočinku, nebo když prostě chceme večer zatemnit, aby nás ráno už před šestou neprobudilo dotěrné sluníčko. Vnitřní elektrické látkové rolety den a noc navíc lze umístit i na hůře dostupná místa či na větší plochy, se kterými by se nám ručně dobře nemanipulovalo. Lze je však ovládat i mechanicky pomocí standardního ovládacího řetízku. Co si pod roletami den a noc vlastně představit? Jde o roletu, která střídá transparentní a zatemňovací pruhy. Jejich vzájemným překrýváním při manipulaci se žaluzií umíme docílit zatemnění, nebo naopak vpustit do místnosti více světla.

Rolety den a noc na míru

Kolekce rolet den a noc Twintex Pure umožňuje personalizovat vzhled vnitřních rolet i podle přání těch nejnáročnějších zákazníků. Originální látky snadno doladíte se vzhledem celého interiéru, k roletě si máte možnost vybrat barevnou konzoli, včetně designové kolekce Infinity, i barevné řetízky. Jestliže se rozhodnete pro motorizované, tedy elektrické řešení, nabízí Twintex Pure rolety velice tichý provoz. Roleta může být na baterie (12 V) a na 230 V. Dodává se k ní bezdrátové ovládání. Rolety den a noc na míru Twintex Pure se dodávají s montáží na zeď.

Zajímají vás látkové rolety? Přijďte se podívat do vzorového domu

Rokycanská společnost MK Rolety Martin Knittich nabízí montáže látkových žaluzií, ale i sítí proti hmyzu, především v Praze a okolí, v Plzni, Rokycanech, Berouně, Klatovech, Hořovicích a v Rakovníku. Pokud si chcete udělat obraz o jednotlivých typech rolet, nebo se podívat na typ „den a noc“, máte kdykoliv po domluvě možnost navštívit vzorový dům, který se nachází na Exitu 50 Plzeň-Praha nedaleko dálnice D5.

Publikováno: 27. 08. 2018

Kategorie: Interiér

Autor: administrator

Tagy: látkové rolety den a noc