Malešice jsou klidným místem určeným pro rodinný život

Žít tam, kde se neustále něco děje a kultura je v rozkvětu, ale současně také zůstat ve spojení s přírodou. Jak vyřešit toto dilema? Nabízí se stěhování do Prahy, jejíž možnosti jsou na české podmínky opravdu jedinečné a snesou i přísné západoevropské standardy. Příjemné odpolední procházky v zeleni, ale také zábava, posezení s přáteli a možnosti nákupů. V neposlední řadě také zajímavé pracovní příležitosti v širokém okolí, jinými slovy, do zaměstnání to rozhodně nebudete mít nijak daleko. Co víc ještě chtít, že?

Výborná občanská vybavenost hraje prim

Metro i autobusy jsou blízko, cestování do jiných pražských čtvrtí je tedy velmi dobře zajištěno. Kvůli nákupům ale nebudete muset nikam jezdit, nové byty na Praze 10 mají totiž velmi strategickou polohu. Zůstat ve spojení s přírodou vám umožní nejen samotný Malešický park, ale také blízká Parukářka.

Připraveno bude i garážové stání, díky němuž zaparkujete svůj vůz v klidu a bezpečí domova. Vybírejte i z balkonů nebo předzahrádek, na nichž můžete pěstovat růže či jinou okrasnou zeleň. Možností je hodně, jenom je využít! Zaručené je však jedno, v desáté z pražských čtvrtí se nebudete nikdy nudit. Supermarkety, sportoviště, zázemí pro děti, park pro procházku s pejskem nebo lékárna a restaurace, to je jen krátký výčet možností v okolí.

Vyberte si dispozici nového bytu

K mání je 1+kk, ale také čtyřpokojový byt, který nabízí více než sto metrů čtverečních životního prostoru a je tedy ze své podstaty vhodný pro mladé rodiny. Bydlení v pražských Malešicích je tedy určeno jak pro početnější domácnost, tak i ty, kteří žijí – alespoň nyní – single nebo založení rodiny ještě ani v nejmenším neplánují.

Oáza klidu, místo, kam se budete rádi vracet. Vybudovat si zázemí a mít radost z toho, jakým směrem se náš život ubírá. Proč ne právě Malešice?

Publikováno: 29. 10. 2021

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator