Spojení komfortního bydlení a příjemného prostředí? To jsou novostavby v Praze

Hledáte-li byt, který by s přehledem splňoval veškeré vaše požadavky, totiž bydlení v pohodlí, krásném prostředí, zároveň v dostatečné blízkosti všech vymožeností velkoměsta, pak jsou novostavby Praha pro vás to pravé. Mrkněte na developerské projekty.

Dejte na profesionalitu a stabilitu

Developerské projekty Praha skupiny Metrostav realizované pod záštitou společnosti Metrostav Development a.s. vynikají spolehlivostí, profesionalitou. Rezidenčními a komerčními developmenty se zabývají již od roku 2008. Za tu dobu vzniklo jejich přičiněním již více než 2 000 bytů po celé České republice. Charakteristické jsou moderním designem, užitnou hodnotou, a to vše v rámci šetrnosti k životnímu prostředí. Za zmínku jistě stojí i vítězství společnosti v soutěži Best of Reality 2018 za komerční projekt Metrostav Development, Palmovka Open Park.

Rezidenční projekt na Vackově

Nové byty Praha se týkají i lokality Vackov, části Horního Žižkova, v Praze 3. Konkrétně zde vzniká výstavba pěti objektů obsahujících 347 bytů, ateliérů i nebytových prostor. Byty o velikosti 1+kk až 5+kk nabídnou veškeré vybavení, které si jen pod nadstandardním bydlením představujete. Maximálně dvanáctipodlažní budovy budou disponovat balkony, lodžiemi.

Rezidence Hadovitá

Osmipodlažní rezidence, v níž jsou tři podlaží podzemní pro zbudování sklepních kójí, poskytne prostor pro realizaci 76 bytů a ateliérů. Součástí každého bytu je balkon, lodžie, nebo terasa. Vybírat lze z jednopokojových až ze čtyřpokojových bytů poskytujících komfort v každém smyslu. Ale pozor! K dispozici je pouze posledních 8 bytů, přičemž 4 z nich jsou vedené jako ateliéry. Navštivte web Metrostav Development. Zjistěte víc o rezidenčních projektech v Praze, prohlédněte si fotogalerii. Každý projekt má makléře, na kterého se v případě zájmu obraťte. Případně můžete volat na zelenou linku společnosti, nebo vyplnit kontaktní formulář na webu.

Publikováno: 24. 12. 2018

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator